Podniecenie dla kobiet i większa rozkosz dzięki żelowi ViaGel for Women

Podnieceniedla kobiet i większa rozkosz dzięki żelowi ViaGel for WomenZwiększswoją przyjemność, zwiększ swoje doznaniaWiększarozkosz z seksu, pełniejsze szczytowanie!Żel Viagel występujew wersji dla kobiet i dla mężczyzn; każda z n nich różnisię...

49,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Podnieceniedla kobiet i większa rozkosz dzięki żelowi ViaGel for WomenZwiększswoją przyjemność, zwiększ swoje doznaniaWiększarozkosz z seksu, pełniejsze szczytowanie!Żel Viagel występujew wersji dla kobiet i dla mężczyzn; każda z n nich różnisię składem ale ma jeden cel – zwiększenie przyjemności wczasie seksu.
Obie robią to bardzo skutecznie, czego wyrazem jestrosnące grono użytkowników w całej Europie i Stanach.Stymulujący żel dlakobiet dla stref intymnych.
Nanieś go a poczujesz, jak przeszywa ciędreszcz pożądania.
Staniesz się nagle wrażliwsza i bardziejpodniecona.
Pieszczota partnera będzie odczuwana mocniej niż do tejpory, będziesz też pragnęła więcej rozkoszy.Pozwól, by żelwtarł w ciebie partner – niech jego palce zagłębią się międzytwoje uda, dotrą do wilgotnego centrum rozkoszy i zabawią tam nadłużej.
I wtedy poczujesz, że pieści cię inaczej niż zawsze.Doznania będą przeszywające rozkoszą – tak właśnie działaViaGel.Twoja łechtaczkabędzie nabrzmiała z podniecenia, jej wrażliwość zwiększy sięznacznie a odpowiednio potraktowana zaprowadzi cię na szczyt nietylko jednego, ale serii orgazmów.ViaGel dla kobiet tojeden z najbardziej uznanych i skutecznych żeli stymulujących.Możemy go polecić bez wahania każdej kobiecie!Sposóbużycia: nanieś na łechtaczkęi srom albo pozwól uczynić to partnerowi.
Efekt będzieodczuwalny po kilku minutach

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj