Super mocny afrodyzjak Sex Elixir Premium 100ml

Sex Elixir Premium - rewolucja na rynku afrodyzjaków! Sex Elixir Premium to rewolucyjny afrodyzjak na polskim rynku

Producent, marka: Eromed
99,90zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Sex Elixir Premium - rewolucja na rynku afrodyzjaków!Sex Elixir Premium to rewolucyjny afrodyzjak na polskim rynku.
Jego poprzednik Sex Elixir zdominował wszystkie afrodyzjaki dostępne w sprzedaży.
Premiowana wersja tego popularnego suplementu to wynik kilku lat badań laboratoryjnych nad w 100% bezpiecznymi składnikami.
W wyniku ciężkiej pracy udało się uzyskać 3x większą skuteczność w niższej cenie.
Dzięki temu stworzono nie tylko mocniejszy ale i 7x większy afrodyzjak, dający znakomity stosunek ceny do jakości oraz pojemności.
Historia hiszpańskiej muchy: Od wieków ludzie pobudzalipopęd płciowyza pomocą najróżniejszych substancji.Afrodyzjakibyły i są znane praktycznie w każdej kulturze.
Dawniej kojarzone znapojami miłosnymisporządzanymi przez szamanów i czarownice.
Otoczone tajemnicą i dostępne wybranym.
Z ich dobrodziejstw korzystali cesarze, faraonowie, królowie.Najwięksi kochankowie w dziejach jakCasanovaczyDon Juanprzyznawali się do ich stosowania.
Sławą naprawdę skutecznegoafrodyzjakujest owiana legendąhiszpańska mucha.Kiedyś jej formuła była oparta o wyciągu ze sprasowanych chrząszczy z gatunkupryszczela lekarskiego.
Ten mały żuczek zawierałkatandrynę.
Substancję której skuteczność jakobardzo silnego afrodyzjaku, potwierdziły badania.Niestety okazało się, że odznacza się wysokim stopniem toksyczności.
Dlategozakazano jej produkcji i sprzedaży.
Działanie: Składniki zawarte wSex Elixir Premiumstymulują organizm, powodującsilne ukrwienieintymnych sfer - zarównokobiet jak i mężczyzn.Aż 3x silniejsze stężenie składnikówpomoże rozpalić nawet najbardziej oziębłą kobietę, aby stała sięognistą i namiętną kochanką.
Wzrost libidou Ciebie i Twojej partnerki jest teraz możliwy, już po kilku kroplach!Krople można dodawaćdo napojów, gdyż nie zmieniają ich smaku.
Wystarczy, że dodaszok.
7 kroplido spożywanego napoju, a już po chwili Ty i Twoja partnerka możecie odczućogromne podniecenie! Sex Elixir Premium dedykowany jest: Osobom i parom, którym działanie zwykłego Sex Elixiru przynosiło zbyt małe rezultatyOsobom nieśmiałym –na pobudzenieOsobom oziębłym - aby odkryły w sobiegorącą latynoską naturęMałżeństwom i parom z dłuższym stażem – aby rozpalić ponownieogień, który płonął między wamiNa kłopoty zpotencjąW celuzwiększenia intensywności doznań seksualnych

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj