Wibratory

ekskluzywny wibrator, wibrator klasyczny, wibratory, wibratory dla kobiet, wibratory dla mężczyzn, muzyczne, na język, na palec, podgrzewane, ciepłe, podwójne (króliczki), specjalne, sterowane aplikacją, z wypustkami, zestawy, dildo, dildo > bestsellery, dildo > feelz toys, dildo > jajeczka wibrujące, dildo > lelo, dildo > nakładki i ringi, dildo > rianne s, dildo > svakom, dildo > we-vibe, , ekskluzywne, inne, wodoodporne

Liczba produktów: 14767

Zadaniem wibratorów jest stymulacja mechaniczna miejsc intymnych. Łączy jest to, że konstrukcyjnie praktycznie każdy wibrator posiada silnik, który powoduje wibracje. Różnią się natomiast kształtem i wielkością.
Najbardziej popularne są wibratory klasyczne, które swoim kształtem przypominają penisa, ale z reguły są gładkie, w przeciwieństwie do realistycznych, które są możliwie wierną kopią penisów z zachowaniem szczegółów.
Istnieje także druga wibratorów dla Pań, które z racji swojego kształtu są dedykowane do stymulowania punktu G lub łechtaczki.
Osobną grupę stanowią masażery, czy wibratory, których głównym przeznaczeniem nie jest penetracja, lecz stymulowanie zewnętrznych części ciała.