Olejki, żele, lubrykanty lubrykanty i żele

- analne, - chłodzące, - na bazie silikonu, - na bazie wody, - rozgrzewające, - smakowe, żele do seksu oralnego, żele erotyczne, kremy, balsamy, lubrykanty, żele > analne, żele > wodne, żele do masażu, lubrykanty analne, lubrykanty bez parabenów, lubrykanty na bazie silikonu, lubrykanty na bazie wody, lubrykanty na bazie wody i silikonu, lubrykanty specjalne, żele, różności, żele analne, analne żele nawilżajce, silikonowe środki nawilżające, smakowe żele nawilżające, wodne lubrykanty, żele poślizgowe, lubrykanty

Liczba produktów: 1882

Lubrykanty i żele nawilżające mają za zadanie zwiększenie komfortu naszego życia erotycznego.
Są praktycznie niezastąpione podczas penetracji analnej, ale nie tylko. Czasami również podczas penetracji waginalnej zachodzi potrzeba zastosowania dodatkowego nawilżania. Lubrykanty i nawilżacze mogą okazać się także przydatne podczas stosowania akcesoriów penetracyjnych, takich jak dildo czy wibratory, zwłaszcza te o większych rozmiarach.
Wybór środków nawilżający jest bardzo duży, możemy wybrać zarówno środki bezwonne, jak i posiadające miłą woń. Dodatkowo możemy wybrać substancje, które można wykorzystać z połączeniu z prezerwatywami.
«123...1920»
«123...1920»