Pipedream King Cock - dildo realistyczne z jądrami JAK PRAWDZIWE naturalne 33cm (13")

Pipedream King Cock - dildo z jądrami REALISTYCZNE JAK PRAWDZIWE naturalne 33cmKing Cock 13" Cock with Balls Penis z jądrami, pomarszczonymi, idealnie oddanymi , proszącymi by ścisnąć je mocno dłonią i pociągnąć dildo w siebie

295,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Pipedream King Cock - dildo z jądrami REALISTYCZNE JAK PRAWDZIWE naturalne 33cmKing Cock 13" Cock with Balls Penis z jądrami, pomarszczonymi, idealnie oddanymi , proszącymi by ścisnąć je mocno dłonią i pociągnąć dildo w siebie.
Główka bardzo zgrabna, choć niewielka, leciutko zwężająca się by prościej było gościowi zagłębić się w użytkowniku.
Całość cechuje się charakterystyczną dla serii wiernością oryginałowi, a imponujący wzwód tego modelu aż prosi się o przetestowanie.Czy chcesz, aby twoje pierwsze dildo wyglądało jak twarda skała, o którym zawsze marzyłaś? Przestań marzyć i powalcz z królem ! Każda żyła, każdy trzon i każda główka są starannie wykonane ręcznie z wyjątkowymi detalami, aby zapewnić najbardziej realistyczne wrażenia, jakie kiedykolwiek można sobie wyobrazić.
Mocna podstawa przyssawek przykleja się do niemal każdej płaskiej powierzchni i sprawia, że ​​każda wiązka dildo jest kompatybilna.
Wykonany w najnowocześniejszym zakładzie gumowym firmy Pipedream, każdy King Cock jest wolny od ftalanów, nie zawiera lateksu, jest bezpieczny dla ciała i hipoalergiczny.Mocna podstawa przyssawki trzyma się prawie każdej gładkiej, płaskiej powierzchni i zapewnia, że ​​każdy wibrator jest kompatybilny z uprzężą.
Wszystkie produkty King Cock są dumnie wytwarzane w USA i są wolne od ftalanów, lateksu i całkowicie bezpieczne dla ciała.CECHY: Super-miękka zewnętrzna skóra odczuwalnie jest lepsza niż prawdziwy!Twardy wewnętrzny rdzeń oferuje realistyczne uczucieSzeroka podstawa zapewnia bezpieczną obsługę i łatwy montaż w uprzęży Bardzo mocna podstawa ssania do najbardziej gładkich, płaskich powierzchni Dumnie wykonane i montowane w Ameryce! Dane techniczne: Długość produktu: 33 cm Szerokość produktu : 7 cm Przyssawka: Tak Wodoodporny: Tak Kompatybilność uprzęży: Tak

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj