Wibrujące dwukolorowe kulki stymulujące Vibe Therapy – Terah Black czarno białe

Wibrujące dwukolorowe kulkistymulujące Vibe Therapy – Terah BlackRozkoszne drgania, rozkosznestymulacjeFascynująca przygoda z orgazmemw finalekolor biało - czarnyWysoka jakość wykonania, świetnydesign i rozkoszne doznania dostaniesz nabywając kulki...

Producent, marka: Vibe Therapy
59,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Wibrujące dwukolorowe kulkistymulujące Vibe Therapy – Terah BlackRozkoszne drgania, rozkosznestymulacjeFascynująca przygoda z orgazmemw finalekolor biało - czarnyWysoka jakość wykonania, świetnydesign i rozkoszne doznania dostaniesz nabywając kulki orgazmoweTerah.
Materiał, jakim są pokryte to wysokiej jakości silikon.Jest gładziutki i miękki w dotyku.
Błyskawicznie ogrzewa się dotemperatury ciała, dzięki czemu odczuwasz go bardzo naturalnie.Jednolita powierzchnia jest prosta do utrzymania w czystości ihigienie.Wibracje płyną z kulek ukrytychpod silikonową osłonką.
Są dosyć mocne i pobudzające.
Z każdymtwoim ruchem odczujesz nową falę przyjemności.Zestawienie dwóch kolorówsprawia, że produkt ten jest jeszcze ładniejszy.
Nie wpływa to coprawda na jego skuteczność, ale pobudza doznania estetyczne.Stymulacja może trwać tak długojako sobie zażyczysz a odczuwać możesz ją w zasadzie niezależnieod czasu i miejsca.
Te kulki możesz mieć zawsze przy sobie.Używanie kulek orgazmowych to nietylko przyjemność – to też wzmacnianie mięśni pochwy.
Zalecanejest przez lekarzy np.
po porodzie.
A sam trening mięśni Keglapolecany jest wszystkim kobietom, bowiem pozwala im na lepszeodczuwanie przyjemności z seksu.Wymiary: średnica ok.
3.5cm

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj