Gruszka analna - Perfect Fit Ergo Speed Black

Gruszka analna - Perfect Fit - Ergo Speed Black Doskonałe oczyszczenie przed seksem Będzie się działo? Analnie ? No to wypada, by działo się w czystości. A żeby to osiągnąć polecamy system Ergo Speed, czyli bardzo dobrą gruszkę

Producent, marka: Perfect Fit Brand
129,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Gruszka analna - Perfect Fit - Ergo Speed Black Doskonałe oczyszczenie przed seksem Będzie się działo? Analnie ? No to wypada, by działo się w czystości.A żeby to osiągnąć polecamy system Ergo Speed, czyli bardzo dobrą gruszkę.
Na jej plus zaliczyć możemy na pewno długość końcówki, bo mając 15cm jest w stanie wejść tak głęboko jak penis i oczyścić dobrze ścianki jelita.
Z tej samej firmy jest też wersja gruszki z końcówką 23cm, jeszcze lepsza, ale ta zazwyczaj będzie jak najbardziej OK, a na pewno lepsza od przeważającej wielkości modeli dostępnych na rynku.
Wygodnie siedząc w środku ma też bardzo ważną cechę związaną z czystością – nie zasysa wody na powrocie, jak to ma miejsce w tańszych modelach.
System zabezpieczający przed cofaniem się wody to gwarancja najlepszej higieny, nie ma obawy, że do przemywania użyjemy pozostałości tego, czego z jelita chcemy się pozbyć.
Bardzo dobra gruszka, polecana miłośnikom seksu analnego płci obojga.
Końcówka 15,2cm.Wykonane z TPR, nie zwiera ftalanów.Czyścić wodą z mydłem.Spełnia wymagania standardu normy bezpieczeństwa EN-713.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj