Kulki orgazmowe - Rocks-Off Love in Chains Black

Kulki orgazmowe - Rocks-Off Love in Chains Black Dwojakiego użycia Prezentowane kulki noszone są przez kobiety w dwóch celach

Producent, marka: Rocks Off
169,00zł

Rabat 20%

135,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Kulki orgazmowe - Rocks-Off Love in Chains BlackDwojakiego użycia Prezentowane kulki noszone są przez kobiety w dwóch celach.
Jeden z nich to mobilizacja mięśni kegla i dna miednicy – ich dobra kondycja odpowiada między innymi za siłę z jaką kobieta może odczuwać przyjemność podczas penetracji, ponieważ bardziej jędrne i elastyczne ścianki pochwy są również wrażliwsze na każdą stymulację.
Drugie przeznaczenie to po prostu przyjemność płynąca z samego ich noszenia.Po aplikacji kulki poruszać się będą w pochwie z każdym ruchem kobiety.
Czy będzie wykonywać czynności domowe, specjalne ćwiczenia na mięśnie kegla, spacerować, robić zakupy, wygodnie leżeć na kanapie – każde jej poruszenie wprawi kulki w drgania o różnej sile i intensywności.
Taka wewnętrzna stymulacja ścianek i dna pochwy z łatwością może doprowadzić również do orgazmu, jednocześnie – przypomnijmy – poprawiając kondycję mięśni kegla.A ten model zwraca uwagę nietypowym wyglądem.
Kulki wykonane są ze stali – co jest bardzo dużym plusem, ponieważ czuć wyraźnie ich poruszenie – zaś łącznikiem między nimi jest łańcuch wykonany z silikonowych ogniw.
Oryginalny fason, przyprawiający o dreszczyk na pierwszy rzut oka, zaś po aplikacji tych dreszczyków jest już dużo więcej...
Używać z wodnymi środkami nawilżającymi.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj