Rotacyjny masażer łechtaczki - zumio i spirotip vibrator

Rotacyjny masażer łechtaczki - Zumio i Spirotip Vibrator   Łechtaczka jest najbardziej czułym na stymulację miejscem na ciele kobiety

553,90zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: dostępny od ręki
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Rotacyjny masażer łechtaczki - Zumio i Spirotip VibratorŁechtaczka jest najbardziej czułym na stymulację miejscem na ciele kobiety.
Producenci prześcigają się więc z kolejnymi próbami dostarczenia jej jak największej porcji rozkoszy.
Zumio nie jest tu wyjątkiem – ale wyjątkiem jest sposób pracy masażerów Spirotip.To seria modeli, które zaprojektowane zostały przez kobiety dla kobiet.
Jak widać ma tylko małą końcówkę stymulującą, cała reszta to rękojeść i silnik.
Końcówka jest gładziutka, delikatna i ma kształt łyżeczki, dzięki czemu bardzo dobrze przylega do ciała.
Co ciekawe, Zumio I nie wibruje.
Zamiast tego porusza się ruchem rotacyjnym, eliptycznym, wokół łechtaczki.
Naciska na nią, pieści, pobudza, ale robi to w sposób bardzo naturalny, przypominający trochę palce krążące po łechtaczce – czyli naturalny, kobiecy sposób na pieszczoty.Z tym, że Zumio I ma 8 prędkości pracy i dodatkowo wbudowany czujnik, który dostosowuje pracę do siły nacisku masażera.
Wrażenie z jego pracy jest niezwykle bogate w doznania, jednocześnie naturalne i nie dające efektu „znieczulenia”, który wiele kobiet czuje po zabawie z klasycznym, wibracyjnym masażerem.Cechy produktu:ruch rotacyjny po elipsieszeroka powierzchnia nacisku – końcówka w kształcie łyżeczki8 prędkościczujnik naciskuzaprojektowany przez kobiety

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj