Uprząż do strap-on - Sportsheets Entry Level Strap-On czarna

Uprząż do strap-on - Sportsheets Entry Level Strap-On Zacznijcie od niej Idealny wybór dla kobiet które dopiero zaczynają korzystać ze strap-on, czy to z partnerem czy z partnerką

Producent, marka: Sportsheets
123,90zł

Rabat 1%

121,90zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Uprząż do strap-on - Sportsheets Entry Level Strap-On Zacznijcie od niej Idealny wybór dla kobiet które dopiero zaczynają korzystać ze strap-on, czy to z partnerem czy z partnerką.
Dlaczego? Bo ma świetny stosunek jakości do ceny i pozwala stosunkowo niewielkim kosztem sprawdzić czy strap-on wam odpowiada, przetestować, później zaś ewentualnie zmienić model na jakiś droższy.
Chociaż też niekoniecznie – temu w końcu nic nie brakuje.Posiada pas na biodra i dodatkowe pasy stabilizujące uprząż na pośladkach, regulację długości pasów.
Widoczny na przodzie pierścień służący do podtrzymywania dildo można wymienić na inny rozmiar jeśli macie ochotę na większy rozmiar penisa.
Oczywiście również dildo można swobodnie zmieniać – w ramach wielkości stosowanego pierścienia – najlepiej korzystając z oferty produktów tej samej marki.
Dildo do dokupienia osobno.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj