lovely lovers - kieszonkowe męskie perfumy z feromonami zapachowymi (i-l-molecules formula) 2ml

Lovely Lovers BEMINE DESTINY man PARFUM - 2ml pocket version - BE INSPIRED BY PHEROMONES - kieszonkowe męskie perfumy z feromonami zapachowymi (I-L-Molecules Formula) - Stworzone by kusić z 20% koncentracją atraktantów! Zdobywca nagród : LAUR...

19,99zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: dostępny od ręki
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Lovely Lovers BEMINE DESTINY man PARFUM - 2ml pocket version -BE INSPIRED BY PHEROMONES- kieszonkowe męskie perfumy z feromonami zapachowymi (I-L-Molecules Formula)- Stworzone by kusić z 20% koncentracją atraktantów!Zdobywca nagród :LAUR KONSUMENTAOdkrycie roku 2014ZŁOTA SIÓDEMKABranży kosmetycznej 2015Oficjalna kieszonkowa wersja perfum LL BEMINE DESTINY MAN, które są dostępne również we flakonie 50mlI-L-Molecules FORMULAIntrydujący męski bukiet zapachowy serii BEMINE DESTINY powstał we Francji.
Dzięki doświadczeniu marki LOVELY LOVERS wykorzystano molekularną formułę I-L-Molecules (INTENSE LOVE MOLECULES).
Jest efektem badań nad ponad 300 atraktantami zapachowymi w różnych proporcjach.
Wyselekcjonowano te, które w największym stopniu oddziałują na płeć przeciwną wydobywając maksimum ponętności z kompleksu olejków zapachowych.
Formułę I-L-Molecules dopracowano tak, by synergicznie łączyła się z zapachem męskiej skóry tworząc niepowtarzalną całość.
Męska kompozycja DESTINY jest unikalnym połączeniem silnych nut skóry, drewna i dymu przeplatających się z ciepłą słodyczą soczystej pomarańczy wraz afrodyzjakowymi kwiatami.
Najwyższa koncentracja i jakość zastosowanych składników pozwala stworzyć uwodzicielską aurę pełną męskich wibracji i flirtującej elegancji.Potwierdzeniem najwyższej jakości i zadowolenia Klientów są przyznane nagrody: LAUR KONSUMENTA Odkrycie Roku oraz wygrana w konkursie ZŁOTEJ SIÓDEMKI branży kosmetycznej, czy wyróżnienia na łamach lifestylowych magazynów jak np.
Men'sHealth, który nominował LL BEMINE DESTINY man do PRODUKTU ROKU 2020!BĘDZIESZ ZAUWAŻONYBEMINE DESTINY to perfumy stworzone by intrygować.
Mężczyzna ubrany w te perfumy nie przejdzie niezauważony.
Gwarantujemy! Formuła I-L-Molecules subtelnie kusi z daleka, aby flirtująco zawibrować przy bliższym kontakcie.
Mimo mocnego stężenia zapach nie jest przytłaczający.
Sukcesywnie uwalniające się atraktanty zapachowe ułatwiają wywarcie pozytywnego wrażenia i pozostają w pamięci.
Podkreślają cechy osobowości mężczyzny typu alfa.
Nawiązywanie pierwszego kontaktu oraz utrzymywanie relacji będzie znacznie łatwiejsze dzięki wzmożonemu zainteresowaniu u kobiet.SoSpecial poleca!Asia Lelejko, znana w mediach jako SoSpecial, profesjonalnie zajmuje się doradztwem ds.
wizerunku oraz Love & Dating coachingiem.
Doświadczenie zbierała w UK, czego zwieńczeniem jest certyfikacja stylistki z oficjalną akredytacją British Accreditation Council w Londynie.
Asia dba o wizerunek osób publicznych, ludzi biznesu oraz klientów indywidualnych, a na swoim kanale na YouTube oraz gościnnie w różnych programach telewizyjnych i radiowych występuje jako ekspert w dziedzinie miłości i randek, pomagając singlom szukającym związków.
Dlatego tak bardzo nas cieszy fakt, że - jak przyznała - zapachy LL BEMINE ją oczarowały i sama ich używa.Zobacz film na którym SoSpecial opowiada o feromonach, które znacząco ułatwiają zainteresowanie drugiej płci i dlaczego wybrała LOVELY LOVERS BEMINEJak działają feromony?Feromony to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku, poprzez zmysł węchu wpływają na podświadomość osób znajdujących się w naszym otoczeniu:zwiększają zainteresowanie u kobiet pobudzając i koncentrując ich uwagę na mężczyźniebudują aurę mężczyzny typu alfaUWAGA:Dlatego odpowiednio dobrane proporcje w pociągającej kompozycji atraktantów zapachowych w odpowiedniej koncentracji dodatkowo mogą wspomagać efektywność feromonów, które działają podprogowo i wytwarza je każdy z nas.
Proces ten jest bardzo dobrze widoczny w naturze, a teraz dzięki badaniom możemy korzystać z tej wiedzy na co dzień.PREMIERA 10/2020 według magazynu Men'sHealth!Działanie perfum z feromonami zapachowymi BEMINE DESTINY MAN zostało docenione przez redakcję magazynu Men'sHealth, która nominowała je do prestiżowego konkursu PRODUKT ROKU 2020! Pełną recenzję perfum możesz zobaczyć w październikowym numerze 10/2020.
Artykuł "STWORZONE, BY KUSIĆ FEROMONAMI" z 85str.
zobaczysz klikając w poniższy obrazek lub link:zobacz recenzję LL BEMINE DESTINY 50ml MAN w Men'sHealth 10/2020! (kliknij)Zapach LL BEMINE DESTINY man uzyskał tak pozytywny odbiór wśród jury redakcji, że został wyróżniony nominacją do prestiżowego konkursu PRODUKT ROKU Men'sHealth 2020!Jaki jest zapach MĘŻCZYZNY ALFA z DESTINY?W zależności od tego czy zapach jest opisywany przez mężczyznę czy kobietę nuty zapachowe LL BEMINE DESTINY MAN mogą być odbierane delikatnie inaczej.
Jednak główną cechą tego zapachu (niezależnie od płci oceniającej osoby) jest jego wyjątkowo męska drzewno-skórzano-dymna aura połączona z ciepłą wibrującą owocową-kwiatową nutą, która jako pełna kompozycja niesie się za nosicielem dając znać o sobie na każdym kroku.
Wyrazista drzewno-skórzano-dymna baza towarzyszy już od samego otwarcia, które dzięki soczystym pomarańczom połączonym z bergamotką w otoczeniu szafranu, lawendy i liścia fiołka potęguje zapach mężczyzny alfa.
Gdy zapach osiądzie już na skórze odsłoni swoje nuty serca, dzięki jaśminowi i ziołowej świeżości kwiatu muszkatołowca, które podkreślają śmiałość i odwagę zapachu.NUTY GŁOWY:pomarańcza, liść fiołka, lawenda, bergamotka, szafranNUTY SERCA:kwiat muszkatołowca, jaśminNUTY BAZY:skóra, zamsz, nuty drzewne, cedrNie odzwierciedli tego szybki test nadgarstkowy (tym bardziej na papierowym pasku).
Dlatego żeby dobrze poznać i w pełni poczuć ten zapach trzeba go "ponosić", aby na skórze uwolniły się wszystkie frakcje czasowe.TRWAŁOŚĆ PROJEKCJILL BEMINE DESTINY MAN - PARFUM - to prawdziwe perfumy (nie EdP, czy EdT) dzięki zawartości maksymalnej ilości atraktantów zapachowych dopuszczanych przez IFRA (International Fragrance Association) cechują się doskonałą projekcją wyrafinowanych nut zapachowych oraz przede wszystkim wielogodzinną trwałością.
W przeciwieństwie do tańszych produktów zapach nie kończy się na nutach otwarcia po krótkim czasie.
Gdy inne zapachy już się kończą BEMINE DESTINYrozwija się na skórze łącząc z Twoim indywidualnym zapachem trwając przez następne długie godziny.W skrócie:zgodnie z normami IFRA nie może istnieć silniej skoncentrowany legalny produkt o takim składzie!Najwyższa jakość składników oraz kunszt kompozycji składają się na męską aurę, którą rozpościera wokół użytkownika podkreślając jego elegancję i pełnię klasy.NIEWIDOCZNY SOJUSZNIK RANDKOWICZAZapoznaj się z artykułem poświęconym tematyce przydatności feromonów w życiu każdego, kto chciałby pomóc swojemu urokowi w celu zrobienia dobrego pierwszego wrażenia, nawiązania relacji czy utrzymania namiętności w stałym związku.
Link do artykułu:https://www.miastokobiet.pl/feromony-czyli-niewidoczny-sojusznik-randkujacej-kobietyDLA KOGO?LL BEMINE DESTINY MAN to perfumy z feromonami zapachowymi dla każdego mężczyzny, który chce świadomie wykorzystać ich działanie.
Można wyróżnić aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:1) ATRAKCYJNOŚĆ i FLIRTdzięki działaniu na podświadomość kobiet staniesz się bardziej atrakcyjny w ich oczach, przez co Twój podryw ma większe szanse na sukces!2) KONTAKTY MIĘDZYLUDZKIEatraktanty zapachowe mają wpływ na przychylność ludzi z którymi przebywasz.
Ułatwia to codzienne kontakty towarzyskie jak i służbowe.3) EFEKTY W PRACYpo zastosowaniu męskich feromonów zapachowych będziesz odbierany jako partner godny zaufania.
Zdobyta charyzma i autorytet są nieocenione podczas pracy polegającej np.
na zarządzaniu pracownikami, kontakcie z klientem czy podczas negocjacji z szefem o podwyżkę.4) SAMIEC ALFAferomony zapachowe zwiększają pewność siebie ułatwiając dominację w grupie oraz zwiększają podatność towarzyszy/towarzyszek na nasze sugestie.SPOSÓB UŻYCIAButelka 2ml z atomizerem jest bardzo wygodna w użyciu.
Można ją schować do kieszeni, by zawsze była pod ręką.
Dzięki wysokiemu 20% stężeniu wystarczy nanieść kilka doz przy użyciu atomizera.Najlepszym miejscem do aplikacji są punkty pulsoweznajdujące się po bokach i z tyłu szyi, za uszami, na torsie, na nadgarstkach czy ramionach.
Są to najlepiej ukrwione (a przez to ciepłe) rejony na ciele człowieka.
To właśnie na nich atraktanty zapachowe są najbardziej efektywne uzyskując maksymalną projekcję.
Chcąc uzyskać efekt "ogonu atraktantów" ciągnący się za nami najlepiej zaaplikować podwójną dawkę na skórę z tyłu głowy.Jak wydłużyć trwałość?odpowiednie przygotowanie skóry- aby uzyskać maksymalną trwałość na skórze należy przygotować ją na przyjęcie zapachu.
Otwarte pory skóry najlepiej przyjmują zapach.
Dlatego polecamy nanieść zapach BEMINE na osuszoną skórę od razu po ciepłej kąpieli.
Dodatkowo, aby wzmocnić trwałość i "zamknąć" zapach na naszej skórze można w tym celu użyć kremu czy mleczka do skóry w miejscu aplikacji.nośnik zapachu- można też wydłużyć czas w którym atraktanty zapachowe są wyczuwalne, jednak kosztem niższej projekcji przez co będą wyczuwalne dopiero z bliższej odległości niż w przypadku aplikacji na punkty pulsowe na ludzkiej skórze.
Takimi miejscami są:- ubranie, na którym zapach będzie mniej intensywny, ale zostanie zdecydowanie dłużej.
Jednak najlepiej zrobić test, ponieważ z uwagi na wysoką koncentrację olejków zapachowych mogą powstać zabarwienia na jasnych materiałach- włosy, na których zapach będzie subtelny, ale bardzo długo wyczuwalny przy bliższym kontakcie z drugą osobą- pościel, dywaniki w samochodzie lub inne miejsce gdzie chcemy, aby w powietrzu unosiła się aura mężczyzny alfaPrzeczytaj artykuł"JAK APLIKOWAĆ PERFUMY BEMINE, BY JĄ UWIEŚĆ?":https://www.menshealth.pl/promocje/Jak-aplikowac-perfumy-BEMINE-by-ja-uwiesc,14794,1Przechowywanie:nie zaleca się trzymania flakonu w łazience (duże amplitudy temperatury i wilgoć) oraz w nasłonecznionych miejscach, dlatego najlepszym miejscem jest zamknięta szafka np.
w garderobie.Pojemność:2mlTrwałość:testy wykazały minimum 8h uwalniania atraktantów zapachowychWybierz idealne BEMINE dla CiebieLovely Lovers BEMINE ma w swoim portfolio aż 5 zapachów dla mężczyzn, które są w różnych koncentracjach i pojemnościach: ORIGINAL 100ml/2ml, DESTINY 50ml/2ml, ENIGMA 15ml/2ml, FRAGRANCE 10ml oraz PURE 10ml.
Szeroka gama pozwala wybrać idealny zestaw na różne okazje, abyś nie musiał się ograniczać tylko do jednego :)LOVELY LOVERS – the Art of LoveMarka LOVELY LOVERS jest efektem pracy specjalistów z całej Europy.
Technolodzy za cel postawili sobie stworzenie unikalnych i skutecznych formuł w przystępnej cenie.
Dzięki temu powstała linia kosmetyków i suplementów diety dla wymagających odbiorców ceniących sobie najwyższą jakość zmysłowej sfery dnia codziennego.
Wszystkie produkty są przetestowane dermatologicznie, wyprodukowane wedle farmaceutycznych norm GMP (ang.
Good Manufacturing Practice) oraz zarejestrowane w CPNP (Cosmetic Products Notification Portal).
Najwyższe standardy kontroli nad jakością i pochodzeniem surowców dają konsumentom pewność jakości i skuteczności produktów potwierdzonej testami i opiniami zadowolonych Klientów.
Potwierdza to przyznana marce LOVELY LOVERS nagroda za zajęcie 1 miejsca w plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014 w kategorii "preparaty intymne" oraz wygrana w ZŁOTEJ SIÓDEMCE branży kosmetycznej 2015.Potwierdzają to przyznane nagrody:• 1 miejsce w plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014 w kategorii "preparaty intymne"CERTYFIKAT nr LO 02/04/2014 dla LOVELY LOVERS• Wygrana w ZŁOTEJ SIÓDEMCE Branży kosmetycznej 2015Zobacz film o zwycięzcach konkursu ZŁOTA SIÓDEMKA:https://www.youtube.com/watch?v=OpyY6ANjL5A• Nominacja do prestiżowego konkursu Men'sHealthPRODUKT ROKU 2020dla LL BEMINE DESTINY MAN PARFUM

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj