Królowa Nocy

Planujesz Wieczór Panieński na mieście? A może wybrałaś klub na miejsce zabawy? Chcesz wiedzieć jak sprawić, by to wydarzenie było niezwykłym przeżyciem? Dajemy Ci gotowe rozwiązanie, które sprawi, że wieczór będzie oryginalny, niepowtarzalny...

11,37zł
Sklep: Sekrecik
Czas dostawy: dostępny od ręki
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Planujesz Wieczór Panieński na mieście? A może wybrałaś klub na miejsce zabawy? Chcesz wiedzieć jak sprawić, by to wydarzenie było niezwykłym przeżyciem? Dajemy Ci gotowe rozwiązanie, które sprawi, że wieczór będzie oryginalny, niepowtarzalny i atrakcyjny dla wszystkich uczestniczek! Gra Królowa Nocy zawiera zestaw kart z zadaniami, które zapewnią zabawę Pannie Młodej i wszystkim uczestniczkom wieczornego szaleństwa.
Do rozgrywki nie potrzebne jest wcześniejsze przygotowanie.
Wystarczy odrobina luzu i szczypta szaleństwa, aby zaczarować wieczór dobrym humorem.
Jakie przygody czekają Was z Królową Nocy? Omamicie barmana swym magicznym urokiem, a ten choć cwana bestia, przygotuje Wam mikstury w dwóch wspaniałych smakach: smak panieńskiej wolności oraz namiętnej nocy poślubnej.
Poznacie szatański sposób na to, by nauczyć Młodego jak ma traktować Królową! A po wykonaniu zadania anielsko się uśmiechniecie.
Diabelskim podstępem zdobędziecie królestwo mężczyzn, pozostawiając tam niezatarty ślad Waszej osobowości i wymkniecie się z anielską miną niewinnych dziewczynek.
Gra zawiera 12 kart z zadaniami oraz zasady gry.Dlaczego warto kupować oryginalne gry Grajmy Razem? - Kilkanaście własnych sesji fotograficznych z pełnymi prawami autorskimi (wiele gier na rynku posiada kradzione obrazki z Internetu)- Najlepsi graficy oraz copywriterzy / gustowne opakowania- Gwarancja dobrego smaku i wysokiej jakości zadań oraz opisów- Bardzo staranne przygotowanie rozgrywki (opracowanie jednej gry zajmuje nawet 12 mc!)- Własna drukarnia wykonująca produkcje w najwyższym dostępnym standardzie- Produkty z „każdej półki cenowej” – bardzo kompaktowa oferta - możliwość kontynuowania zabawy z innymi tytulami- Dodatkowe E-booki oraz szkolenia o bardzo wysokiej jakości do ściągnięcia ze stronyGadżet w skrócie: - imprezowa gra na wieczór panieński- super zadania, które sprawią, że wieczór będzie niezapomniany- kolorowe karty z zadaniami- wersja karciana bardzo wygodna do zabrania na miasto- wspaniały pomysł na imprezowe zadania w trakcie wieczoru panieńskiegoWymiary produktu: 11 x 8 x 0,5 cm

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj