THRUST BLOW

Gotowy na krok naprzód w osobistej przyjemności? Thrust Blow, nowy automatyczny masturbator od DORCEL zadba o Ciebie jak nikt inny. Jego zasada opiera się na automatycznym i regularnym ruchu „tam i z powrotem”, aby uzyskać doświadczenie bliskie rzeczywist

596,37zł

Uwaga! Ten produkt jest w tej chwili niedostępny.


Zobacz podobne, dostępne produkty »
Sklep: Sekrecik
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Gotowy na krok naprzód w osobistej przyjemności? Thrust Blow, nowy automatyczny masturbator od DORCEL zadba o Ciebie jak nikt inny.Jego zasada opiera się na automatycznym i regularnym ruchu „tam i z powrotem”, aby uzyskać doświadczenie bliskie rzeczywistości.
Mocna przyssawka pozwala na przymocowanie do każdej gładkiej i płaskiej powierzchni.
Po odłączeniu przyssawki Thrust Blow zamienia się w tradycyjny masturbator.Masturbator wyposażony jest również w efekty audio.
Załóż słuchawki, zamknij oczy i poddaj się niepowtarzalnej przyjemności.
Realizm i tradycja: ta nowa zabawka ma wszystko, aby zwielokrotnić Twoją przyjemność!KORZYŚCI- Automatyczny ruch w przód i w tył- Mocna przyssawka: można ją zamocować na dowolnej gładkiej powierzchni w celu uzyskania różnorodnych i realistycznych pozycji- Może być używany jako tradycyjny masturbator bez przyssawki- Efekty audio- Kompatybilny ze słuchawkami (w zestawie)- Realistyczne, anatomiczne wejście- Miękki rękaw i teksturowane wnętrze- Zdejmowane części, łatwe do czyszczenia- 7 trybówSPECYFIKACJAWymiar: 30x9 cmDługość z przyssawką: 39 cmDługość penetracyjna: 15 cmBateria litowaCzas ładowania: 3hCzas działania: 30 minutPoziom hałasu: 70 dBAkumulator USB (kabel w zestawie)

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj