Prezerwatywy-Control Delay 12""s

Opózniajace wytrysk prezerwatywy Control DELAY z BENZOKAINĄ (4,5%) z naturalnego lateksu – 12 sztuk. Prezerwatywy z naturalnego lateksu z efektem opóznionego wytrysku, przedłuzajace stosunek. Prezerwatywy Control Delay zapewniaja tyle czasu, ile potrzeba.

62,07zł
Sklep: Sekrecik
Czas dostawy: dostępny od ręki
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Opózniajace wytrysk prezerwatywy ControlDELAY z BENZOKAINĄ (4,5%) z naturalnego lateksu – 12 sztuk.Prezerwatywy z naturalnego lateksu z efektemopóznionego wytrysku, przedłuzajace stosunek.Prezerwatywy Control Delay zapewniaja tyle czasu,ile potrzeba na intymne doznania, aby móc cieszycsie kazdym zblizeniem.Bez stresu, za to z maksymalnymentuzjazmem.
Dzieki specjalnemu lubrykantowina bazie benzokainy, który znajduje siewewnatrz prezerwatywy, skutecznie opózniaja osiagniecieorgazmu, zapewniajac długotrwałe, zmysłowezblizenia.
Przezroczyste, o gładkiej powierzchni,maja anatomiczny kształt Adapta, który zapewniaidealne dopasowanie.
Sa odpowiednie do stosowaniaz zelami i lubrykantami na bazie wody orazna bazie silikonu.• Opakowanie zawiera 12 sztuk• Wykonane z naturalnego lateksu• Adapta – anatomiczny kształt• Gładka tekstura• Wnetrze pokryte lubrykantem z benzokainaopózniajaca wytryskLiczba sztukw opakowaniu12Materiał Naturalny lateksKolor PrzezroczystyWłasciwosci:Wnetrze pokryte lubrykantem z benzokaina (4,5%)Efekt Opózniajace wytryskNawilzenie Standardowe na bazie silikonuKształt Anatomiczny – AdaptaGrubosc 0,070 mmDługosc 190 mmSzerokosc 54 mmJezyki na opakowaniupolski, angielski,czeski, wegierski

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj