Wibrator do stymulacji punktu G - Svakom Trysta Rabbit Vibrator Fioletowy

Wibrator do stymulacji punktu G - Svakom Trysta Rabbit Vibrator Niesamowita skuteczność Jeden z najciekawszych i najmocniej stymulujących wibratorów do punktu G. Jego unikalną cechą jest oryginalna budowa końcówki stymulującej

Producent, marka: Svakom
279,00zł

Rabat 5%

262,90zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Wibrator do stymulacji punktu G - Svakom Trysta Rabbit Vibrator Niesamowita skuteczność Jeden z najciekawszych i najmocniej stymulujących wibratorów do punktu G.Jego unikalną cechą jest oryginalna budowa końcówki stymulującej.
Jak w wielu wibratorach to płaska, przylegająca do punktu G powierzchnia, dająca skoncentrowane wibracje doskonale pobudzające to czułe miejsce.Jednakże pod powierzchnią umieszczono metalową kuleczkę, która przesuwa się, obraca, dając niespotykany w innych modelach poziom pobudzenia i co bardzo ważne w każdego rodzaju pieszczocie czy seksie – stymulacja jest przez to bardzo różnorodna.
Ta ruchoma kuleczka co chwilę jest w innym miejscu, by w nim właśnie wzmocnić i skupić pieszczotę.Prócz stymulacji punktu G wibrator posiada dodatkową końcówki pobudzającą łechtaczkę i dwa silniczki, by doznania były jak najlepiej odczuwane.Całość pracuje w siedmiu programach i pięciu poziomach intensywności.
Wibrator jest oczywiście wodoodporny, by mógł towarzyszyć również w kąpieli czy pod prysznicem.
Takiej sprawności jak ten wibrator nie dorówna nawet wytrawny kochanek.
Cechy produktu: unikalny sposób pobudzenia punktu G mocne wibracje 3x7 różnych ustawień pracy stymulacja łechtaczki 2 silniczki wymiary 186x60x35mm pokrycie silikonowe waga 127g czas ładowania 2h, czas pracy 1h

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj