Lubrykant do wibratorów dla par - Pjur We-Vibe Lube 100 ml

Lubrykant do wibratorów dla par - Pjur We-Vibe Lube 100 ml Idealnie dopracowany Używając wibrator dla par, czyli takiego, który wprowadzany jest do waginy podczas penetracji przez partnera, musimy zadbać o bardzo dobre nawilżanie

Producent, marka: Pjur
59,99zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Lubrykant do wibratorów dla par - Pjur We-Vibe Lube 100 mlIdealnie dopracowany Używając wibrator dla par, czyli takiego, który wprowadzany jest do waginy podczas penetracji przez partnera, musimy zadbać o bardzo dobre nawilżanie.
Co prawda wibrator jest płaski i anatomicznie dopasowany, ale jednak kobieta czuje w środku większe wypełnienie niż przy klasycznym seksie.
Dlatego właśnie firma pjur wypuściła na rynek lubrykant dedykowany specjalnie dla serii We-Vibe.Daje on maksymalny komfort dla kobiety i jej partnera, dając mocne nawilżenie o długo utrzymującym się efekcie.
Oczywiście bazuje on na wodzie, jako że wibratory We-Vibe są silikonowe, co pozwala na uzyskanie najlepszego efektu poślizgowego.
Prócz właściwości nawilżających środek ten cechuje troska o delikatne miejsca intymne, by nie tylko w czasie seksu ale też po nim kobieta czuła maksymalny komfort.
Pojemność 100ml

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj