FRESH STIMULATOR LIQUID VIBRATOR 15 ML

WIBRACJE, STYMULACJA I ŚWIEŻY SZOK PRZYJEMNOŚCI! Wibrator Fresh Liquid to intymny żel unisex o zapachu mięty, który wywołuje pobudzające doznania dzięki efektowi lodowatego zimna i falom wibracyjnym

107,34zł

Rabat 5%

101,22zł
Sklep: Sekrecik
Czas dostawy: dostępny od ręki
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

WIBRACJE, STYMULACJA I ŚWIEŻY SZOK PRZYJEMNOŚCI!Wibrator Fresh Liquid to intymny żel unisex o zapachu mięty, który wywołuje pobudzające doznania dzięki efektowi lodowatego zimna i falom wibracyjnym.
Pozwala na większą przyjemność zarówno w związkach seksualnych, jak i wyjątkowe doznania.System dozowania butelek „Airless”15 mlOdpowiedni dla wegan100% naturalnyJak używać:- Nałóż niewielką ilość i delikatnie wmasuj w okolice intymne.- Zostaw na kilka minut.
W męskich okolicach intymnych należy nałożyć większą ilość produktu.-Efekt wibracji trwa około 20 minut i w razie potrzeby można go zastosować ponownie.Środki ostrożności:- Produkt kosmetyczny tylko do użytku zewnętrznego.-Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek ze składników.-W przypadku podrażnienia przerwać stosowanie.-Nie nakładaj na okolice oczu ani na rany.-Nie jedz.-Trzymać poza zasięgiem dzieci.-Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu oraz chronić przed promieniami słonecznymi.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj