Gruszka - Perfect Fit Ergo Deep Black

Gruszka - Perfect Fit Ergo Deep Black Oczyść przed użyciem Nie wiemy jakie są wasze przejścia z poszukiwaniem dobrego systemu do oczyszczania przed seksem analnym, ale nie czarujmy się – nie jest łatwo

Producent, marka: Perfect Fit Brand
149,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Gruszka - Perfect Fit Ergo Deep Black Oczyść przed użyciem Nie wiemy jakie są wasze przejścia z poszukiwaniem dobrego systemu do oczyszczania przed seksem analnym, ale nie czarujmy się – nie jest łatwo.
Przeważająca większość gruszek do lewatywy dostępnych na rynku ma po prostu krótkie końcówki i trzeba się nimi długo namęczyć a i tak nie da rady porządnie wyczyścić jelita.
No bo i jak – skoro końcówka nie sięga tak daleko jak wejdzie później członek? Ale akurat tutaj mamy bardzo dobry produkt do zaoferowania.
Nie wymagający podłączenia do kranu czy prysznica, przenośny, podręczny, działający szybko i głęboko.
Na plus należy zaliczyć też higieniczny system zapobiegania cofaniu się wody do gruszki, czyli nie zasysamy już niczego, co w jelicie było z powrotem co normalnie jest jak najbardziej możliwe.
Bardzo sprawne, szybkie czyszczenie anusa i już możemy brać się do zabawy.
Końcówka 22,9cm.Wykonane z TPR, nie zwiera ftalanów.Czyścić wodą z mydłem.Spełnia wymagania standardu normy bezpieczeństwa EN-713.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj